Podziel się   

Polonia na świecie Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2016-04-05 23:36:35 · Czytany 4088 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Upamiętnienie Smoleńska i Katynia 10/4/2016

Fot: Krzysztof Jastrzembski

Komitet Obrony Polski w Londynie serdecznie zaprasza wszystkich na Upamiętnienie Poległych sześć lat temu w Smoleńsku – Prezydenta RP, Rząd i Dowództwo Sił Zbrojnych, i poległych Oficerów Wojska Polskiego, zamordowanych w Katyniu przez NKWD w 1940 roku. Cześć i Chwała Ich Pamięci!

Dokładnie 76 lat temu NKWD rozpoczęło likwidację obozów dla polskich oficerów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie. 3 kwietnia 1940 ruszyły pierwsze transporty śmierci z jeńcami z Kozielska do Katynia, w ten sposób rozpoczęła się zbrodnia katyńska. W ciągu sześciu tygodni rozstrzelano 14 587 polskich jeńców. Zamordowano również ok. 7 300 Polaków przetrzymywanych w więzieniach na obszarze Kresów Wschodnich. Zdecydowaną większość zabijano strzałem w tył głowy.
CZEŚĆ BOHATEROM, HAŃBA ICH MORDERCOM!

Prośba do wszystkich o branie udziału w obchodach Smoleńskich i Katyńskich w tą niedzielę i o rozpowszechnianie powyższego zaproszenia, po koniecznej zmianie poprzedniego harmonogramu Upamiętnienia.

 Ciekawe ile czasu jeszcze zabierze dotarcie do prawdy o Smoleńsku, bo propagandę o „pijanym generale i winie pilota” jeszcze raz wyjęto z szafy zaraz przed wyborami 2015, ale jakoś w to nikt nie wierzy. Natomiast oryginalne wideo z lasu Smoleńskiego było analizowane wiele razy. Poniższe wideo nawiązuje do niego:

https://www.youtube.com/watch?v=j_tHrCB-Acs

Takich materiałów jest bardzo dużo. Jurgen Roth w swojej książce „Tajne Akta S” mówi prosto że był to zamach. Na Smoleńskim wiecu w Londynie w 2011 było powiedziane, że miało miejsce morderstwo i że Smoleńsk to Katyń 2.

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia na świecie

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Historia · Ludzie · Polityka · Polska

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»
Renata.37
17 maj, 06:27
Odkryłam jogę dość późno ale może to i lepiej bo teraz mam sprawdzone sposoby na walkę z bólem [...]»
Krzysztof Cieslik
16 maj, 08:54
Szwajcaria potrafi byc pieknym miejscem do zycia ale czesc administracyjna jest dosc zawila ;) Ja od paru lat [...]»

Najczęściej...