Podziel się   

Polska Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2014-02-10 20:56:52 · Czytany 11623 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Ferie marzeń

Fot: Internet

Podobnie jak dla wielu osób zimowy urlop jest szansą na ekspresową regenerację sił, tak i dla wszystkich uczniów ferie są doskonałą okazją na kilkunastodniowe oderwanie się od obowiązków szkolnych. Samo spełnienie zimowych marzeń dzieci i młodzieży spoczywa już jednak w głównej mierze na rodzicach.

Krótkie wakacje, wiele radości

Ferie zimowe są zwieńczeniem całego semestru ciężkiej nauki, a niekiedy nawet nagrodą za ogrom pracy włożonej w zdobywanie wiedzy i uzyskiwanie dobrych ocen. Nie dziwi zatem fakt, że nasze pociechy skrycie marzą o wyjeździe do jednego z narciarskich kurortów, w którym wspólnie z rówieśnikami będą mogły cieszyć się beztroską zabawą, całodziennym szusowaniem, a przede wszystkim wolnym czasem.

Oferta kolonii i obozów zimowych jest w obecnych czasach imponująca. W zależności od preferencji oraz oczywiście możliwości, możemy sprezentować dziecku pobyt w jednym z polskich ośrodków, które każdego roku zaskakują coraz lepszymi warunkami do pielęgnowania sportowych pasji, bądź też wyjazd zagraniczny, wśród których triumfy popularności święcą imprezy organizowane w słowackich, austriackich i włoskich kurortach.

Domowy budżet a wyjazd na ferie

Nie ulega jednak wątpliwości, że taka podróż wymaga odpowiedniego przygotowania, a wybór destynacji jest akurat jedną z najprostszych decyzji do podjęcia. W gestii rodziców pozostaje także zapewnienie odpowiedniego sprzętu i stroju, które pozwolą na wielogodzinne szaleństwo na stoku, doskonalenie posiadanych umiejętności oraz znakomitą rozrywkę w aktywnej formie.

I w tym momencie wielu rodziców staje przed ogromnym wyzwaniem. Z jednej strony oszczędności nie zawsze pozwalają na realizację zimowych marzeń ich pociech, natomiast z drugiej chęć ich spełnienia zwykle jest nie do pokonania. W takiej sytuacji swoistym kołem ratunkowym może być zaciągnięcie mikrokredytu, który idealnie podreperuje domowy budżet.

Zimowe koło ratunkowe

W ostatnim czasie na rodzimym rynku finansowym pojawiło się wiele firm, takich jak kredito24, udzielających korzystnych pożyczek przy minimum formalności, w których za pośrednictwem Internetu możemy złożyć wniosek, by łatwo i szybko uzupełnić brakującą na wyjazd kwotę. Tutaj znajdziemy też wszelkie niezbędne informacje dotyczące okresu zobowiązania czy regulaminu spłat.

Ferie zimowe mogą być nie tylko szansą na oderwanie się od obowiązków szkolnych, nawiązanie wieloletnich przyjaźni czy doskonalenie umiejętności sportowych. To również świetna okazja na wynagrodzenie wyników w nauce, czy też spełnienie marzeń naszych pociech. A co wyjątkowo istotne, finansowe wsparcie, pomocne w realizacji któregokolwiek z tych celów, znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polska

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Biznes i gospodarka · Kogel-mogel · Podróże i turystyka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...