Podziel się   

Polska Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-06-07 18:26:16 · Czytany 6180 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Festiwal Imienia Krzysztofa Klenczona w Pułtusku

Końcem maja zakończyły się zgłoszenia do konkursu I edycji Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona w Pułtusku. Wybrani przez jury finaliści zaproszeni zostaną na warsztaty muzyczne w trakcie festiwalu prowadzone przez wybitnych polskich muzyków m.in Marka Raduli i Wojtka Pilichowskiego. 

O Grand Prix festiwalu walczyć będą wokaliści z całego kraju i z zagranicy. W drugim dniu festiwalu zagrają oni piosenki m.in z repertuaru Krzysztofa Klenczona w ramach konkursu festiwalowego na scenie głównej obok kamienicy w której urodził się Klenczon. Laureaci zaprezentują się w trakcie koncertu galowego przed gwiazdami wieczoru.

Przypominamy że tegoroczny Festiwal odbędzie się w dniach 21 i 22 czerwca w Pułtusku w mieście urodzin Krzysztofa Klenczona. Pokazy filmowe, wystawa “Polska-Ameryka-Krzysztof”, koncerty gwiazd ,spektakl teatralno muzyczny “Poemat Rockowy” to tylko niektóre z licznych atrakcji przygotowanych przez organiztatorów festiwalu.

Organizatorem festiwalu jest: Miasto Pułtusk i Stowarzyszenie "Wspólnota Polska". Patronat honorowy nad festiwalem objęła Alicja Klenczon. 
Partnerem festiwalu są: Stowarzyszenie "Christopher" im. K. Klenczona, Stowarzyszenie Polski Rock and Roll oraz Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polska

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Rozrywka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...