Podziel się   

Polska Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2014-06-28 17:11:34 · Czytany 3997 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Sezon letni 2014- gdzie wyjechać na rodzinne wakacje all inclusive?

Fot: Internet

Planując rodzinne wakacje, większość osób udaje się do jednego z biur podróży. Mają one do zaoferowania szeroką gamę wycieczek objazdowych, wakacji w nietypowych miejscach oraz tradycyjnych wczasów wypoczynkowych.

Do najpopularniejszych kierunków na wakacje z atrakcjami dla rodzin należą: Wyspy Kanaryjskie, Grecja, Turcja oraz Egipt. Z całą pewnością znajdują się tam najlepsze hotele all inclusive, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów.

Pierwszym z polecanych miejsc są należące do Hiszpanii Wyspy Kanaryjskie, położone na Oceanie Atlantyckim.  Najczęściej odwiedzane przez turystów są największe z wysp, czyli Teneryfa, Fuerteventura oraz Gran Canaria. Oceaniczno-subtropikalny klimat jest doskonały dla Polaków, którzy marzą o wypoczynku nad brzegiem oceanu lub basenu z kolorowym drinkiem w ręku. Co więcej, opady na wyspach należą raczej do rzadkości.

Kolejnym miejscem jest Grecja i należące do niej wyspy. Wakacje w Grecji są jedną z tańszych ofert, co nie oznacza wczasów na gorszych warunkach – wręcz przeciwnie. Grecy są bardzo przyjaźnie nastawieni do turystów, a w hotelach all inclusive na pewno nikt nie będzie się nudzić. Dodatkowym atutem jest fakt, że do Grecji można dojechać samochodem lub autobusem.

Następny kraj na mapie najlepszych wakacji to Turcja. Orientalna kultura i kuchnia, złociste plaże z błękitnymi lagunami i ciepła woda stanowić będą niesamowite wspomnienia dla niejednej rodziny. W Turcji znajduje się wiele miejsc do zwiedzania, związanych głównie z kultem religijnym, a także mnóstwo hoteli z wieloma atrakcjami. 

Ostatnim polecanym miejscem jest Egipt. Gorący klimat, kolorowa roślinność i przepiękne plaże to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. W Egipcie znajduje się najwięcej hoteli all inclusive z parkami wodnymi oraz z ofertą animacji dla dzieci i wieczorków dla dorosłych. 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polska

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Podróże i turystyka · Rozrywka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Bogdan Domeracki
17 mar, 15:58
„POLACY w kraju Helwetów”… Zapraszamy także do nas...! »
Marie Elizabeth
09 mar, 14:34
Oh je me sens de nouveau en vie après avoir subi beaucoup de traumatismes et de chagrin. Je [...]»
rodric camela
08 mar, 19:02
Cześć przyjaciele chcę podzielić się moim świadectwem i powiedzieć jak cudownie byłem odkąd mój mąż wrócił do mnie [...]»

Najczęściej...