Podziel się   

Rozrywka Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2019-01-18 02:07:49 · Czytany 2533 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Czy da się ograć bukmachera?

Gra u bukmachera wydaje się dobrą drogą do zwiększenia swojego budżetu. Większość osób, które wychodzi z tego założenia, przegrywa jednak swoje pieniądze. Wynika to z faktu, że sport nigdy nie należy do rzeczy pewnych. Niespodzianki zdarzają się w każdej dyscyplinie. To, co stanowi o pięknie sportu, jest przekleństwem dla graczy, którzy obstawiają zakłady u bukmachera. Wielu z nich marzy o tym, aby oszukać bukmachera i tylko wygrywać kuponu. Sprawdź, czy jest możliwe oszukanie firmy, która oferuje zakłady bukmacherskie.

 

  • Doświadczeni gracze mają tajemnice, którymi nie chcą się dzielić. Można podjąć pewne działania, które zwiększą twoją szansę na zwycięstwo.
  • Wykorzystanie bonusów powitalnych sprawi, że będziesz mieć szansę na szybkie zwycięstwo.
  • Bonusy za obecną grę mogą stanowić doskonałą szansę do zarobku. Wymagają one jednak przegrywania u danego bukmachera, co zmusza do wykorzystania innych źródeł zarobku.
  • Istnieją surbety, które warunkują zwycięstwo niezależnie od wyniku. Znalezienie ich pozwoli na pewną wygraną.

 

Doświadczeni gracze u bukmachera posiadają tajemnice, którymi nie chcą się dzielić. Nie ma się co dziwić, ponieważ jest to ich źródło zarobku. Warto jednak przyjrzeć się metodom, które mogą sprawić, że uda Ci się oszukać bukmachera. Jest to możliwe, ale wymaga wprawy i trochę szczęścia. Pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, są bonusy powitalne, które są oferowane przez bukmacherów. Bezpieczne granie pozwoli na wykorzystanie ich do zwiększenia swojego kapitału. Warto jednak zwrócić uwagę, że takie granie może okazać się bardzo krótkowzroczne, ponieważ ilość takich bonusów jest skończona – tak jak skończona jest ilość bukmacherów.

Zakłady bukmacherskie, które są zawarte u jednego operatora, budują historie. Im bardziej wartościowym klientem jesteś dla operatora, tym większe bonusy dodatkowe dostaniesz. Niestety związane jest to z przegrywaniem u danego bukmachera. Działanie takie sprawi, że zaoferuje on dodatkowy bonus, który będzie można wykorzystać. Skoro jednak masz przegrywać to, w jaki sposób ograsz firmę bukmacherską? Tutaj chodzi o tak zwane surebety. Są to zakłady, które postawione u przynajmniej dwóch bukmacherów dadzą Ci pewność wygranej niezależnie od wyniku meczu. Wyszukiwanie takich zdarzeń ręcznie, może okazać się trudne lub wręcz niemożliwe do realizacji. Nie musisz się jednak przejmować, bo wykorzystanie odpowiednich programów sprawi, że lista takich zakładów pojawi się przed Tobą. Wtedy wystarczy tylko wygrać. Pamiętaj jednak, że duże zyski z surbetów wymagają dużego wkładu finansowego.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Rozrywka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Ana Filipova
22 lip, 12:24
Jak mogę wyjaśnić to światu że jest człowiek o imieniu DR ISIKOLO który pomógł mi przywrócić mojego byłego [...]»
Antonia Filip
20 lip, 08:02
Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym [...]»
Nora
19 lip, 06:49
Nazywam się Nora Zvonimir jestem tu aby podzielić się świadectwem o tym jak dr Isikolo mi pomógł. Po [...]»

Najczęściej...