Podziel się   

Sport Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-02-04 13:58:47 · Czytany 4711 razy · 1 komentarz
Nowszy Starszy

Super Bowl 2013 za nami

Joe Flacco i Marshal Yanda świętują wygraną swojej drużyny, Baltimore Ravens, nad San Francisco 49ers. (fot. Matt Slocum/AP Photo, abc.com)

W niedzielę odbył się 47. Mecz finałowy Narodowej Ligi Futbolu Amerykańskiego (NFL). Na stadionie Mercedesa w Nowym Orleanie zmierzyły się ze sobą drużyny 49ers z San Francisco oraz Ravens z Baltimore. Co ciekawe, na ławce trenerskiej obu drużyn zasiedli bracia, John i Jim Harbaugh.

Mimo, że mecz był wyrównany, to pierwsza połowa zdecydowanie należała do Ravens, którzy drugą kwartę zakończyli z wynikiem 21:6, zaliczając trzy przyłożenia (touchdown). Dwie godne podziwu akcje wykonał w drugiej i na początku trzeciej kwarty zawodnik Ravens Jacoby Jonson, który pobił też rekord NFL przebiegając z piłką 109 jardów i zaliczając przyłożenie.

W przerwie meczu, na błyskawicznie rozłożonej scenie, wystąpiła Beyonce w towarzystwie licznej żeńskiej grupy tanecznej. W trakcie piętnastominutowego koncertu zaprezentowała fragmenty swoich największych przebojów, a podczas części występu towarzyszyły jej koleżanki z byłego już zespołu Destiny’s Child.

Trzecia kwarta przyniosła, zaraz po spektakularnej akcji Jonsona, awarię prądu na stadionie, co wymusiło przeszło półgodzinną przerwę w meczu. Zdaje się, że pobudziło to 49ers do walki, bo dalsza część meczu zdecydowanie należała do nich. W ciągu kilkunastu minut prawie nadrobili straty z pierwszej połowy i poważnie zagrozili Ravens. Czwarta kwarta, do ostatnich sekund, pełna była napięcia i do samego końca każdy wynik był jeszcze możliwy. Mecz zakończył się jednak zwycięstwem Ravens 34:31.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Sport

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Świat

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do 1 komentarz w tym temacie.

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

chicago · 2013-02-05 23:33:09

mysle ze Madonna w ubieglym roku dala lepszy popis...gra w drugiej czesci byla niezla.

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Ana Filipova
22 lip, 12:24
Jak mogę wyjaśnić to światu że jest człowiek o imieniu DR ISIKOLO który pomógł mi przywrócić mojego byłego [...]»
Antonia Filip
20 lip, 08:02
Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym [...]»
Nora
19 lip, 06:49
Nazywam się Nora Zvonimir jestem tu aby podzielić się świadectwem o tym jak dr Isikolo mi pomógł. Po [...]»

Najczęściej...