Podziel się   

Sport Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-04-29 07:28:51 · Czytany 4275 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Szczęśliwa "trójka"!

W ubiegłą sobotę, 27 kwietnia, w miejscowości Niles, odbyła się jedna z największych imprez siatkarskich w regionie Chicago- „Great Lakes Region – Adult Championship". Oczywiście nie zabrakło tez polskiego akcentu. Do turnieju zakwalifikowała się drużyna PLS- CHICAGO, która od dwóch miesięcy regularnie bierze udział w turniejach USAV oraz, przypomnijmy, zajęła trzecie miejsce w międzystanowym turnieju „Best Of Midwest". I tym razem trzecie miejsce również przypadło drużynie PLS-CHICAGO w kategorii BB. Piąty mecz polonijnej drużyny, decydujący o awansie do finału, stał na wysokim sportowym poziomie i został rozstrzygnięty w tie-breaku, gdzie PLS musiało uznać wyższość drużyny po przeciwnej stronie siatki.

„Te "przetarcia" naszej drużyny na lokalnych "parkietach" traktujemy jako sprawdzian naszych umiejętności. Naszym głównym i nadrzędnym celem jest występ na największym amatorskim turnieju piłki siatkowej USA Volleyball Open National Championships, który odbędzie się w Louisville, KY za niespełna cztery tygodnie"- mówi najbardziej doświadczony zawodnik Stanisław Pieczonka (były siatkarz Morza Szczecin, Czarnych Radom, Resovii i Delekty Bydgoszcz, a w sezonie 2007/08 gracz Toulouse Volley Ball (Francja)).

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Sport

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Anita
25 maj, 06:36
No to teraz mam zagwozdkę czy lepszy będzie ekspres do kawy saeco czy de longhi ale na pewno [...]»
Marek
21 maj, 03:04
Chwilówki nie są złym rozwiązaniem pod warunkiem że przestrzegamy okresu na jakie są udzielane. Wiele firm oferuje pierwszą [...]»
Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»

Najczęściej...