Podziel się   

Świat Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-02-21 17:40:36 · Czytany 3967 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Uwaga na śnieżyce!

Niespełna dwa tygodnie temu ze śnieżycami musieli uporać się mieszkańcy północnowschodnich stanów USA, a w ciągu kilkunastu najbliższych godzin śnieżny żywioł nawiedzi także Illinois, południową część Wisconsin i zachodnią część Indiany. Według prognoz ma to być najsilniejsza śnieżyca sezonu.

Synoptycy przewidują, że w niektórych regionach Chicago w nocy może spaść nawet 7 cali (17,8cm) śniegu! Najsilniejsze opady przewidziane są na godz. 3-6 rano w piątek. Poza ciężkim śniegiem musimy przygotować się na silny wiatr i możliwe burze, natomiast kierowcy powinni liczyć się ze słabą widocznością.

Niektórzy już zastanawiają się, czy mamy szansę na powtórkę sprzed 2 lat, kiedy całe Chicago zostało sparaliżowane na skutek nocnej burzy śnieżnej.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Świat

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Franka Mauro
17 lip, 03:47
To najwspanialsza rzecz jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania [...]»
Gloria Kifita
16 lip, 23:11
What more can i say about this great man. Firstly Dr I will want to say a very [...]»
Elena Vedran
16 lip, 03:24
Nazywam się Elena Vedran. Bardzo się cieszę że mogę dzielić się moim wspaniałym i wspaniałym świadectwem ze wszystkimi [...]»

Najczęściej...