Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2018-05-21 07:23:20 · Czytany 3981 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Kobiety lubią brąz i słońce o tym wie…

Kobiety lubią brąz i słońce o tym wie… - tak brzmi refren popularnej letniej piosenki śpiewanej przez Ryszarda Rynkowskiego. Każda z nas wie, że odrobina letniej opalenizny sprzyja wyglądowi w ciepłych porach roku. Wiele z nas zdaje sobie również sprawę z tego, że zbytnia przesada ze słońcem może skutkować bolesnymi oparzeniami i nieestetycznymi pęcherzami. Zobaczcie, w jaki sposób pielęgnować skórę po opalaniu, aby cieszyła nas ładnym kolorem i gładkością. Poniżej przegląd najciekawszych kosmetyków stosowanych po opalaniu latem. 

Mgiełki i maski - ku komfortowi i ochłodzeniu

Skóra tuż po opalaniu potrafi być bardzo wrażliwa. Warto dać jej odrobinę komfortu poprzez chłodzącą mgiełkę po opalaniu polskiej marki Bielenda. Praktyczny atomizer ułatwia równomierne spryskiwanie ciała bez nałożenia kosmetyku w nadmiarze. Osoby, które poprzez nadmierną ekspozycję twarzy na słońcu mają ją ściągniętą i wysuszoną, powinny poratować się maską w płacie SOS o działaniu nawilżająco-łagodzącym marki Bielenda. Niewielką saszetkę można zabrać ze sobą wszędzie – na plażę, do torby podróżnej. Nie zajmuje wiele miejsca i po zużyciu nadaje się do kosza. W wakacje bardzo lubimy takie wersje mini.

 

Balsamy po opalaniu – jakie warto wybierać?

Na maskach i mgiełkach pielęgnacja po opalaniu się nie kończy. Najbardziej wartościowe są te produkty, które bazują na naturalnych olejkach roślinnych. Nie powodują reakcji alergicznych, dbając o to, aby nasza skóra była dobrze wypielęgnowana. Zdecydowanie lepiej unikać produktów bazujących na alkoholu, które w dłuższej perspektywie i tak wysuszą naszą skórę, więc ich stosowanie nie ma sensu. Ciekawym rozwiązaniem dla leniwych mogą być również chusteczki po opalaniu.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Franka Mauro
17 lip, 03:47
To najwspanialsza rzecz jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania [...]»
Gloria Kifita
16 lip, 23:11
What more can i say about this great man. Firstly Dr I will want to say a very [...]»
Elena Vedran
16 lip, 03:24
Nazywam się Elena Vedran. Bardzo się cieszę że mogę dzielić się moim wspaniałym i wspaniałym świadectwem ze wszystkimi [...]»

Najczęściej...