Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2015-07-15 19:24:08 · Czytany 5251 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Krzesło ergonomiczne ERGO-LIFE STOOL: w trosce o Twój kręgosłup!

W dzisiejszych czasach wielu z nas spędza długie godziny w pozycji siedzącej. Nasz kręgosłup wykrzywia się i zaczynamy odczuwać tego bolesne skutki: silny ból w odcinku szyjnym lub lędźwiowym kręgosłupa, nieprzespane noce trudności w codziennym funkcjonowaniu. Znacie to?

Jeśli większość dnia siedzicie warto zadbać o odpowiednie krzesło, które pozwoli utrzymać kręgosłup w prawidłowej pozycji a tym samym zagwarantować brak dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa.

Unikalne krzesło ergonomiczne ERGO-LIFE STOOL to krzesło pozwalajace  siedzieć w pozycji zerograwitacyjnej. Specjalnie zaprojektowane krzesło koryguje postawę i podtrzymuje kręgosłup zachowując jego prawidłową krzywiznę jednocześnie utrztmuje miednicę pochyloną ku przodowi, a plecy prawidłowo wyprofilowane.

Używając ergonomicznego krzesła ERGO-LIFESTOOL siedzisz w pozycji tzw. zero grawitacyjnej. Została ona opracowana w oparciu o zupełnie zrelaksowany system szkieletowo-mięśniowy. W szczególności ta naturalna zdrowotno-pielęgnacyjna pozycja doprowadza do rozluźnienia systemu mięśniowego, prawidłowego ułożenia, uszeregowania kręgów, lepszego oddychania, cyrkulacji krwi, a nawet trawienia. Najbardziej relaksującą pozycją dla ludzkiego ciała, potwierdzona przez badania wykonane na orbicie przez NASA jest pozycja, gdy między tułowiem a udami zawarty jest kąt 128°. Używając ergonomicznego krzesła masz możliwość siedzenia w pozycji, gdy między tułowiem a udami występuje kąt 125°-128°. Pochylenie miednicy ku przodowi jest możliwe tylko wtedy, gdy kolana sa poniżej miednicy, a stopy rozchylone na zewnątrz przylegają całą powierzchnią do podłoża. Krzesło ergonomiczne ERGO-LIFESTOOL jest przeznaczone dla każdego. Dzięki regulacji wysokości siedziska umożliwia dostosowanie krzesła do wzrostu. Krzesło posiada również możliwość pochylenia siedziska w zakresie 15°, co zapewnia idealne położenie miednicy względem kręgosłupa. Produkt jest szczególnie polecany osobom pracującym w pozycji siedzącej: pracownikom biurowym, fryzjerom, stomatologom, architektom, fizykoterapeutom i artystom. Dzięki kółeczkom można łatwo się przemieszczać nie wstawiając z krzesła, a duży wybór rodzajów i kolorów siedzisk, sprawi, że można je doskonale dopasować do swojego wnętrza. Noga krzesła ergonomicznego ERGO-LIFESTOOL wykonana jest z metalu na plastikowych kółeczkach.

ERGONOMICZNE KRZESŁO ERGO-LIFESTOOL SZCZEGÓLNIE POLECANE JEST OSOBOM PRACUJĄCYM W POZYCJI SIEDZĄCEJ.

- pracownikom biurowym

- fryzjerom

- stomatologom

- architektom

- fizykoterapeutom

- artystom, plastykom

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polska

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...