Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Wydanie 2012-04 · Opublikowany: 2012-05-06 14:48:54 · Czytany 23911 razy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Naturalny kolagen ze skóry łososia

Słowo „kolagen” wywodzi się z języka greckiego i oznacza gojenie. Jest najpotężniejszym białkiem naszego organizmu i stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego. W największej ilości występuje on w układzie kostnym, skórze, narządzie wzroku, nerkach, wątrobie i przewodzie pokarmowym.

Kolagen jest przy tym białkiem inteligentnym, gdyż dostosowuje się do wymogów poszczególnych organów. Misternością budowy przewyższa nawet cząsteczkę DNA, zawierająca kod genetyczny. Należy jednak pamiętać, że po 25 roku życia kolagenu zaczyna nam brakować, a po 30 roku życia tracimy ok. 15%. Degradacja kolagenu wynika z wielu chorób, stresu, działania promieni UV, wysiłku fizycznego, a przede wszystkim w wyniku procesu starzenia. Niszczenie kolagenu oraz problemy z jego odbudową są przyczyną zaburzeń ruchu, zesztywnienia stawów, bólów kręgosłupa, powstawania głębokich zmarszczek, cellulitu, wypadania włosów, utraty napięcia mięśni, osteoporozy, pogorszenia wzroku.

Uwaga!!! Wielka loteria kolagenu ze skóry łososia! Do końca czerwca każdy nabywca kolagenu bierze udział w losowaniu, w którym pula nagród obejmuje: 2 bilety do Polski, telewizory LCD 42', komputery oraz inne nagrody. Wystarczy zakupić kolagen w jednym ze sklepów: na 6814 Archer Ave lub 6154 Belmont Ave w Chicago. Trzeba się spieszyć – losowanie nagród już 1 lipca w Copernicus Center! Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 773 949 9972 lub na stronie http://www.kochamzdrowie.com/

Przez wiele lat laboratoria na całym świecie poszukiwały formuły kolagenu, który byłby aktywny biologicznie, przedostawał się przez bariery ochronne naskórka i w efekcie odbudowywał kolagenowe rusztowania. Kolagen wieprzowy zawiódł, gdyż był martwy biologicznie. Udało się jednak polskim naukowcom i profesorom. Odkryli oni, że naturalny kolagen ze skóry łososia jest najbardziej zbliżony do kolagenu ludzkiego. Jest to 95% czystego kolagenu, który bardzo dobrze się wchłania, a także stymuluje nasz organizm do produkcji kolagenu ustrojowego.

Nasz naturalny kolagen ze skóry łososia jest uzyskiwany poprzez liofilizację, czyli proces zamrażania czystego kolagenu do minus 40º C w warunkach próżni i usuwania z niego wody. Zapewnia to najwyższą czystość, biologiczną trwałość składników odżywczych i aminokwasów w formie naturalnej, co także gwarantuje wysoką przyswajalność. Kolagen pozyskiwany ze skóry łososia jest szlachetniejszy od innych, a pod względem chemicznym i fizycznym ma lepszą wytrzymałość niż kolagen ssaków. Ryby przebywają w środowisku wodnym, wytrzymując siłę otaczającego je ciśnienia wody. Kolagen rybi jest w stanie wytrzymać nacisk do 500kg. Kolagen z łososia charakteryzuje się wysoką koncentracją kolagenu – od 95 do 98%. Nie zawiera barwników czy substancji zapachowych, a co najważniejsze stymuluje komórki do produkcji kolagenu ustrojowego. Jest to kolagen w proszku i przez to działa efektywniej i bardziej kompleksowo.

Efekty stosowania kolagenu ze skóry łososia:

 • głębokie nawilżanie i zwiększenie napięcia skóry
 • spowolnienie procesu starzenia
 • regeneracja i odmłodzenie skory
 • zapobieganie zmarszczkom i wygładzanie już istniejących
 • przyspiesza gojenie się ran, odleżyn, stłuczeń, oparzeń, odmrożeń, złamań, zwichnięć, skręceń,uszkodzeń ścięgien i wiązadeł
 • redukuje rozstępy i cellulit
 • pomaga w leczeniu osteoporozy i paradontozy
 • regeneruje włosy i paznokcie
 • normalizuje pracę układu pokarmowego
 • wspomaga leczenie białka oka
 • wspomaga leczenie stawów, bólów mięśni i kręgosłupa

W szczególności kierujemy naszą ofertę do osób po ciężkich wypadkach, gdzie wystąpiły złamania kości, uszkodzenia stawów i kręgosłupa. Badania wykazały, że okres leczenia i rehabilitacji przy tego typu kontuzjach został znacznie skrócony dzięki zastosowaniu kolagenu ze skóry łososia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę salmoncollagen.com, możliwy jest również kontakt telefoniczny, pod numerem: 773 949 9972

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Komentarze do tego materiału zostały wyłączone.

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...