Podziel się   

Tradycje i zwyczaje Pokaż wszystkie »

Wydanie 2011-09 · Opublikowany: 2011-11-08 21:41:35 · Czytany 7342 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Czym do ślubu w Chicago?! Polską limuzyną!

Coraz częściej po prostu nie wypada jechać „zwykłym” autem do ślubu. Jeśli nawet młodzi mają swój własny, nie najgorszy samochód, to tego dnia oczekują czegoś innego, odrobiny romantyzmu, luksusu, szaleństwa.

Poszukiwania pojazdu, który zawiezie Was do ślubu, należy rozpocząć co najmniej pół roku przed uroczystością. Cadillaki, Hummery, Infiniti — przedłużone limuzyny, a nawet autobus–limuzyna cieszą się wśród nowożeńców zasłużoną popularnością. W przypadku tych fantastycznych środków transportu lepiej zarezerwować termin znacznie wcześniej.

Jeśli chcecie być zauważeni i pozostawić niezapomniane wrażenie oraz mieć piękną pamiątkę na filmie i zdjęciach ślubnych, wybierzcie się do ślubu nietuzinkowym pojazdem. To być może jedyna taka okazja!

Limuzyna

W cenie wynajęcia limuzyny, oprócz kierowcy, wliczona jest zawsze dekoracja samochodu oraz poczęstunek szampanem i zimnymi napojami. Limuzyną może jechać nawet 26 osob i 30 w Limo Bus. Najczęściej oprócz Was pojadą nią świadkowie i druhny. Ten pojazd szczególnie pasuje do nowoczesnych wesel i eleganckiej oprawy ślubnej. Na całym świecie limuzyna jest synonimem luksusu i powodzenia — nowożeńcom na pewno przyniesie dostatek i szczęście...

Wiemy, jak niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub i wesele. Wiemy, ile potrzeba energii i włożonego serca, aby dobrze się do nich przygotować. Wiele młodych par ma problem nie tylko z wyborem samochodu do ślubu, ale także
z dekoracją samochodu na ślub. Mamy nadzieję, że nasz serwis pozwoli Wam podjąć właściwą decyzję. Jest wiele rodzajów pojazdów, jakie możecie wynająć na ten wyjątkowy dzień: Cadillac Escalade, Hummer H2, Infiniti QX56, Limo Bus, Chrysler 300c, jak również niezapomniany sławny Lincoln.

773-934-6042
viplimousineinc.com

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Tradycje i zwyczaje

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polonia w USA · Rozrywka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...